افزایش ظرفیت سرویس‌های میزبانی ربات تلگرام

Wednesday, April 29, 2020

 به اطلاع کاربران سرویس‌های "هاست ربات تلگرام" میرسانیم که تیم فنی در حال افزایش ظرفیت این سرویس‌ها می‌باشد، لطفاً به نکات زیر توجه بفرمایید:


1- در صورتی که سرویس شما معلق می‌باشد و به آن نیاز دارید، لطفا تا روز پنجشنبه مورخ 1399/02/11 ساعت 21:00 نسبت به تمدید آن اقدام کنید.

توجه داشته باشید که پس از پایان این عملیات، سرویس های معلق قابل دسترسی نخواهند بود.


2- در صورتی که در سرویس خود فقط "ربات اینستاگرام" میزبانی می‌کنید لازم است به واحد پشتیبانی تیکتی اطلاع دهید تا سرویس شما در سرور باقی بماند.


3- در صورتی که در سرویس خود فقط "ربات تلگرام" میزبانی می‌کنید لازم است از طریق تیکت به بخش پشتیبانی هاستینگ اعلام کنید تا سرویس شما به سرور های جدید انتقال داده شود.


4- در صورتی که در سرویس خود فقط "ربات تلگرام" میزبانی می‌کنید لازم است پس از انتقال، نیم سرور های جدید را بر روی دامنه‌ی خود تنظیم کنید. جهت دریافت نیم سرورهای جدید از طریق تیکت در ارتباط باشید.


5- در صورتی که در سرویس خود، هم "ربات تلگرام" و هم "ربات اینستاگرام" میزبانی میکنید، به دلیل جدا کردن این دو سرور، لازم است برای هر یک از این ربات ها، هاست مخصوص تهیه بفرمایید. بدین منظور "ربات اینستاگرام" شما در سرور باقی مانده و "ربات تلگرام" شما به سرور جدید منتقل خواهد شد بنابراین باید "موضوع را به واحد پشتیبانی تیکتی" اطلاع دهید.

توجه داشته باشید که در صورت عدم اقدام، سرویس های مربوطه، تعلیق و سپس قابل دسترسی نخواهند بود.


باتشکر - واحد پشتیبانی هاستینگ